خانه / مقالات / آموزش خرید شارژ رایتل

آموزش خرید شارژ رایتل

روش خرید شارژ رایتل

rqhxlgbxvmkxa17ek آموزش خرید شارژ رایتل
خرید شارژ رایتل

خرید شارژرایتل از طریق اینترنت باعث صرفه جویی در زمان و تعرفه شما می شود. برای اینکار شما کافی است از طریق گوشی یا سیسـتم رایانه ی به اینترنت متصل شوید با داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است که برای خرید اینترنتی فعال است به آسانی شارژ رایتل خود را تهییه نمایید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل شیوه فعال کردن خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می دهیم. کلیه خریدهای آنلاین یا اینترنتی شارژ رایتل ازبقیه وب وبسایت ها با کارت های عضو شتاب، کم بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.
شما می توانید برای خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل به ترتیب زیر عمل بکنید :
-۱بعد از ورود به وبسایت رایتل کال دات کام rightelcall.com ، بروی مورد رایتل کلیک بکنید و کارت شارژ رایتل مورد نظر را انتخاب بکنید .پس تعداد کارت شارژهای رایتل مورد نیاز خود شماره موبایل رایتل را یادداشت بکنید .در صورت تمایل جهت پشتیبانی از خرید کارت شارژ رایتل شما میتوانید آدرس ایمیل خود را هم وارد بکنید

۲ – پس در این وهله بانکی که از طریق آن میخواهید شارژ رایتل خریداری نمایید را انتخاب بکنید وبرروی جمله خرید کلیک بکنید .

۳- در این وهله اطلاعات کارت بانکی را در کادر وارد بکنید و برروی مورد پرداخت کلیک بکنید

-۴در این وهله شما بعد از مشاهده اطلاعات مربوط به شارژ ۳-خود و اطمینان از درست بودن آن بر روی دکمه تایید پرداخت کلیک نمایید.

۵- اطلاعات نهایی در این وهله را در این پنجره برای شما به نمایش می گذارد. در این وهله خرید شما تکمیل شده و مبلغ شارژ بعد از لحظاتی به خط ایرانسل شما واریز می شود.

ضروری به ذکر است که در هر وهله از خرید شارژ رایتل و حتی بعد از خرید نیز میتوانید جهت دریافت جواب هرگونه سوال و یا رفع مساله به پشتیبانی رایتل مراجعه نمایید .

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …