خانه / مقالات / آگهی: استخدامی قوه قضاییه ۹۳

آگهی: استخدامی قوه قضاییه ۹۳

خبر: استخدامی قوه قضاییه ۹۳

133803 آگهي: استخدامی قوه قضاييه 93

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی,سامان کاریاب

خبر: استخـدام قوه قضاییه ۹۳
خبر ۱۸ شهریور ۹۳ استختام : دهه اول مهر؛ ثبت‌ نام آزمون قضاوت ۹۳
رییس مرکز جذب آزمون قوه‌ قضائیه گفت که امسال برای جذب عمومی قضات آزمون برگزار می‌شود.
علیرضا عالی‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، افزود: زمان ثبت نام برای شرکـت در آزمون قضاوت ۹۳ به اقطعا ل خیلی دهه اول مهر است.
وی اظهار کرد: زمان برگزاری آزمون برای جذب عمومی قضات نیمه دوم آبان ماه است.
عالی پناه در مورد تعداد قضات جذب شده در آزمون سال قبل و اینکه در آزمون پیش رو چه تعداد قاضی جذب دستگاه قضایی خواهند شد گفت که در حال حاضر در این زمینه آمار دقیقی ندارم.
خبر ۹ فروردین ۹۳ – جهت رویت وهله دوم اعلام نتایج با کد رهگیری وارد سامانه اعلام نتایج شوید

خبر ۲۹ اسفند ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه دردهه سوم اسفند ماه
نتایج اولیه آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه دردهه سوم اسفند ماه اعلام می شود.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این آزمون نتایج اولیه آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه همزمان در همه کشور از طریق پایگاه اینترنتی www.modiriat.org از ۲۱ اسفند ماه ۹۲ قابل دریافت است .
معاون اداری مالی دادگستری استان فارس با اعلام این خبرافزود: داوطلبان با وارد کردن کد رهگیری خود می توانند نسبت به دریافت نتایج اولیه آزمون اطلاع کار نمایند.
حبیب میرزاد افزود: در نتایج اولیه اسامی سه مساوی ظرفیت اعلام می گردد که بعد از طی شدن مراحل گزینشی مصاحبه های علمی اسامی ۴۱۳ نفر جهت جذب در کادر اداری دادگستری استان فارس اعلام خواهد شد.
گفتنی است آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در استان فارس همزمان با همه کشور با حضـور بیش از ۱۳ هزار نفر شرکـت کننده در روز ۱۱ بهمن ماه برگزار گردید.
خبر ۲۷ اسفند ۹۲ – نتایج وهله دوم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۲ قوه قضائیه از روز شنبه مورخ ۹ / ۱ /۱۳۹۳ و از طریق همین وب سایت با مصرف از کد رهگیری قابل ر ویت خواهد بود.
خبر ۲۶ بهمن ۹۲ – صدور مجوز استخدامی ۳ هزار قوت قراردادی در قوه قضائیهعاون اداری و مالی قوه قضائیه به صدور مجوز تبدیل وضعیت ۳ هزار قوت قراردادی به پیمانی در قوه قضائیه اشاره کرد گفت: سه آزمون برای کمبود قوت آدم ی در قوه قضائیه در نظر گرفته شده است.کهزادی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی قوت آدم ی در ۱۱ بهمن جاری، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۱۰ هزار نفر برای جذب ۵ هزار و ۵۰۰ نفر در قوه قضائیه ثبت‌نام کردند.معاون اداری مالی قوه قضائیه سهمیه گیلان از جذب نیروهای نامبرده را ۱۷۲ نفر ذکر کرد یادآور شد: گزینش استان گیلان افراد معرفی شده را جذب نماید .وی تعداد نیروهای استخدامی نامبرده را به غیر از خانواده شهدا دانست و اظهار کرد: تعداد ۳ هزار نفر راننده و قوت خدماتی با برگزاری آزمون در قوه قضائیه به‌کارگیری می‌شوند.*جذب سالانه ۸۰۰ نفر قاضی در کشورکهزادی با بیان اینکه سالانه تعداد ۸۰۰ نفر کارآموز قاضی توسط قوه قضائیه جذب می‌شوند، تصریح کرد: قوه قضائیه پشتوانه تمام اهداف برای رشد گسترش جامعه است مردم باید به این قوه امیدوار باشند.
خبر ۱۲ بهمن ۹۲ -آ زمون استخـدام قوه قضاییه دیروز ۱۱/۱۱ برگزار شد.

برای تحلیل مسائل ازمون از تمام دوست ها درخواست می شود مسائل را در نظرات قرار دهند و جواب های درست را بیابند

پیش از این زمان برگزاری آزمون ۲۷ دی ماه اعلام شده بود که به علت همزمانی با امتحانات دانشگاه‌ها وقت برگزاری آزمون استخدامی قوه قضائیه به ۱۱بهمن ماه تغییر یافت.
معاون اداری مالی دادگستری استان کرمان گفت: امسال ۴ هزار ۹۴۴ نفر برای احراز ۲۶ رشته شغلی در دادگستری استان کرمان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
امیرحسینی خاطرنشان کرد: داوطلبان تا ۱۰ بهمن ماه می‌توانند با مراجعه به وبسایت WWW.modiriat.org با استفاده از کد رهگیری شش رقمی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کار کنند.
وی تأکید کرد: آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری کرمان با همموزیک ی‌های انجام شده با دانشگاه آزاد اسلامی در پنج حوزه و دانشکده چمران در دو حوزه در شهر کرمان برگزار می‌شود.
معاون اداری مالی دادگستری استان کرمان

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …