خانه / مقالات / انتخاب و شخصی سازی پوسته ورد پرس

انتخاب و شخصی سازی پوسته ورد پرس

انتخاب شخصی سازی پوسته ورد پرس
theme school انتخاب  و  شخصی سازی پوسته ورد پرس
فروش قالب ورد پرس

برای انتخاب و تغییر پوسته وبسایت وردپرسی تان در پنل مدیریتی از طریق منوی مدیریت وارد نمایش -> پوسته‌ها شوید.

درصفحه مدیریت پوسته‌ها، شما پوسته‌هایی که هم اکنون در وب وبسایت وردپرسیتان نصب هست را مشاهده خواهید کرد، پوسته کنونی وبسایت شما با جمله فعال در کنار نام پوسته و رنگ پس زمینه مشکی معین شده است برای انتخاب پوسته ای دیگر می توانید اشاره گر موس را به روی پوسته مورد نظرتان برده بعد دکمه فعال کردن برای شما ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن پوسته تغییر می‌کند.

بهتر هم اکنون که پوسته مورد نظرتان را انتخاب کرده ‌اید نوبت آن است که ظاهر آن را کمی شخصی سازی بکنید اما این شخصی سازی محدود است تنها تنظیماتی که برای پوسته بوسیله سازنده آن گذاشته شده است را می توانید تغییر دهید برای این کار در منوی مدیریتی اگر اشاره گر موس را بر روی مورد نمایش ببرید تنظیماتی که برای قالب است نمایش داده می‌شود مورد شخصی سازی را چنانچه گزینش بکنید می توانید تنظیمات را که انجام می‌دهید در همانجا هم به صورت زنده مشاهده بکنید . مورد های دیگر با توجه به پوسته مفرق است به غیر از مورد فهرست‌ها، وسائل ک‌ها ویرایشگر که برای تمام پوسته ها وجود دارد، و مورد هایی مثل سربرگ و پس‌زمینه برای اکثر پوسته ‌ها وجود دارد. بهتر ، روی مورد شخصی سازی کلیک بکنید تا تنظیمات پوسته را بتوانید انجام دهید.

همان گونه که می‌بینید در صفحه شخصی‌سازی پوسته ای را که گزینش کرده اید به همراه مطالب وبسایتتان نشان داده می شود که اعمال تظیمات را به صورت زنده می‌توانید مشاهده بکنید . تنظیمات که در این صفحه قرار دارد نیز با تذکر به پوسته‌های مختلف، مفرق است با تغییر آن‌ها و رسیدن به نتیجه مطلوب با زدن دکمه ذخیره انتشار تنظیمات بر روی وب سایت شما اعمال می‌شود.

نصب پوسته‌های تازه

برای نصب پوسته‌های تازه چندین راه وجود دارد؛ راه اول آن است که از مخازن وردپرس، پوسته مورد نظرتان را پیدا و نصب بکنید و یا از وبسایت‌های دیگر یا هر طریق دیگری تهیه کرده باشید بخواهید نصب بکنید

برای راه اول، یعنی مصرف از مخازن وردپرس، کافی است در پنل مدیریت وردپرس به سری نمایش -> پوسته ها بروید در صفحه مدیریت پوسته‌ها دکمه اضافه کردن را کلیک نمایید

اگر به بالای صفحه ،زیر عنوان نصب پوسته‌ها دقت بکنید ، چند لینک را مشاهده می‌کنید.

به صورت پیش فرض صفحه جستجو باز می شود این لینک غیر فعال است شما در این صفحه با وارد کردن نام پوسته یا فیلتر کردن ویژگی ها با گزینه‌هایی که نشان داده شده است می توانید پوسته را بیابید. به عنوان مثال من به دنبال پوسته‌ای هستم که از زبان فارسی که از راست به چپ نوشته می‌شود پشتیبانی نماید و همین طور پس زمینه و سربرگ آن را به دلخواه تغییر دهم این سه ویژگی را گزینش می‌کنم و بعد بر روی دکمه پیدا کردن پوسته‌ها کلیک می‌کنم که وردپرس از مخازن پوسته‌ها، پوسته‌هایی که دارای این ویژگی ها است نشان می‌دهد می توان هر کدام که بیشتر مورد پسند بود را نصب کرد.

خوب ، هر پوسته ای را که خوشتان آمد را انتخاب با زدن دکمه نصب می‌توانید آنرا نصب نمایید، با پیش‌نمایش نیز پوسته با مطالب وبسایت شما به نمایش در خواهد آمد که می‌توانید قبل از نصب تغییرات ظاهری وبسایتتان را مشاهده بکنید .

اما سه لینک دیگری که در پایین عنوان نصب پوسته ها قرار دارد حاوی شاخص‌ها،تازه‌ترین و تازه ظهور شده ها است که با کلیک بروی آن‌ها برای شما مشهور ترین (شاخص) و ترین آخرین پوسته‌هایی که ظهور شده اند را نمایش می‌دهد.

خوب ، اکنون فرض بکنید از وبسایتی دیگر قالبی را دانلود کرده ‌اند برای مثال از وب سایت همیار وردپرس قالب را گزینش کرده اید می‌خواهید نصب نمایید برای اینکار لینک بارگزاری را در که زیر عنوان نصب پوسته‌ها قرار دارد را باید انتخاب بکنید .

صفحه ای باز می‌شود که در آن با مصرف از دکمه choose file (گزینش فایل) می‌توانید فایل پوسته را از سیسـتم ‌تان گزینش بکنید . توجه بکنید که پوسته‌های ورد پرس در قالب فایـل به صورت zip هستند .

بعد از گزینش فایل، دکمه نصب فعال می‌گردد که با کلیک بر روی آن فرایند نصب پوسته شروع می‌شود.

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …