خانه / مقالات / بیو گرافی و عکـس های مهرداد صدیقیان

بیو گرافی و عکـس های مهرداد صدیقیان

بیو گرافی عکـس های مهرداد صدیقیان
13618779043 بیو گرافی و  عکـس های  مهرداد صدیقیان
عکس جدید بازیگران زن

نام : مهرداد
فامیل : صدیقیان
مکان تولد : تهران(بهمن ماه ۱۳۶۷)
مدرک تحصیلی : دیپلم ریاضی

مهرداد صدیقیان متولد بهمن ماه ۱۳۶۷ در تهران است ، از کودکی کار تئاتر را به صورت غیر پیشرفته در مدرسه انجام می داده.اولین خوب یتش این بود که سرپرست گروه تئاتر در مدرسه شده و در مسابقات بین مدارس مقام اول را کسب کرده و بعد چند بار دادن تست بازیگری در سال ۸۴ برای فیلم جذاب عصر جمعه مونا زندی آزمایش می دهد قبول می شود، ورودش به سینما آسان بوده و این را به حساب شانس بهتر ش می گذارد ، از عبارت کار های هنری اش عبارتند از : عصر جمعه (مونا زندی)، اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد)، دیوار (محمدعلی طالبی) و حیران (شالیزه عارفپور) در حال حاضر مشغول گیم در داستانی سقوط یک فرشته است.

مهرداد صدیقیان بازیگر سینمای ایران کار را با بازی در فیلـم عصر جمعه مونا زندی شروع کرد . وی که جوانی مستعد و باهوش در امر بازیگری است گوی سبقت را از سالان ربود در آزمایش فیلم جالب عصر جمعه برگزیده شد با بازی خوب شروع به کار کرد . ولی بخت با او یار بود و بار دیگر توانست در بین ٣٠٠ نفر خودی نشان دهد برای بازی در فیلم جذاب اتوبوس شب کیومرث پوراحمد انتخاب شد . اتوبوس شب که سکوی پرتابی برای وی محسوب می شد جایزه ی بازیگر نقش اول مرد جشن خانه ی سینما را در سال ١٣٨۵ برای او به ارمغان آورد او توانست استعداد و نبوغ را به همگان ثابت نماید نظر بسیار از بزرگان سینما را به جلب نماید . بازی روان قابل قبول او مقابل گلشیفته فراهانی در فیلم زیبا دیوار بار دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفت . آینده درخشانی که در انتظار اوست وی را به مارلون براندو ایران مبدل خواهد کرد .

زندگی شخصی
مهرداد صدیقیان تحقیق بسیاری در مورد سینما دارد و به تنهایی و بدون هیچ پشتوانه ای وارد سینما شده است . ساعتها برای آزمایش دادن پشت در دفاتر سینمایی معطل می مانده در کل آدم سمجی است ! از فیلم دیدنی های محبوب او سینما پارادیزو است از بازیگران محبوبش مارلون براندو و خسرو شکیبایی و کیت بلانت شت . اهل مصاحبه نیست . دیپلم ریاضی دارد و قصد دارد مترجم شود .

مطلب پیشنهادی

شرکت کاوشگران زرین مهر – وارد کننده طلایاب فلزیاب گنج یاب

شرکت کاوشگران زرین مهر – وارد کننده طلایاب فلزیاب گنج یاب شرکت کاوشگران زرین مهر …