خانه / مقالات / تنگ کردن واژن از روش عمل جراحی

تنگ کردن واژن از روش عمل جراحی

تنگ کردن واژن از روش پرینورافی
q171 تنگ کردن واژن از روش عمل جراحی
اینجا کلیک کنید

این عمل بعد از زایمان انجام پذیر بوده و میتواند بصورت دائاست ضروری به ذکر است این عمل نیاز به بیهوشی ندارد
تنگ کردن واژن از روشهای غیر جراحی

بسیار از زن‌ها یی که احساس می‌کنند واژن آنها دچار کشیدگی گشادی شده ، اذعان می‌کنند که دچار ریزش ادرار می باشند ، خصوصاٌ در زمان‌هایی که می‌خندند یا قلقلک می‌شوند یا عطسه می‌کنند. متاسفانه بسیار از زن‌ها هستند که این امر باعث استرس آنها می شود و معین اٌ زمانی‌که چندین بار زایمان کرده باشند. پزشکان اصلاٌ جا نمی خورند وقتی که می‌شنوند شما نگران چنین مشکلی هستید. در نتیجه این کاملاٌ منطقی است که شما مشکلتان را در اولین معاینه عنوان بکنید حتی چنانچه بیان کردن این مساله برایتان دشوار باشد .
در هر صورت زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد و همین طور نحوه پاسخگویی رفتارهای جنسی شخص خواهد شد که می‌بایست فرد خود را به آنها توسط کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف یا انتظارات و درخواستهای مختلف یا کارهای دیگر ، با آن تطبیق دهد . برخی ها مسائل و کمک‌های پزشکی راه گشا خواهند بود .
اما در ابتدا با همسرتان مشورت بکنید ، اگر چه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که اقطعا لاٌ مد نظر استرس هر دوی شماست حرف بکنید . باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب می‌شود و کاملاٌ هم طبیعی است . فرد نیز باید ظرفیت پذیرش آن را در یک رابطه همسرانه داشته باشد.
اگر وقت زایمان برای شما اپیزیوتومی (در وقت زایمان طبیعی چنانچه پزشک یا مامای شما تشخیص بدهند که نوزاد فضای زیادتری برای خارج شدن احتیاج دارد اقدام به بازکردن قسمت تحتانی دهانه‎ی واژن می‎کنند بعد از تولد نوزاد دوباره آن را بخیه زده و می‎دوزند ) انجام شده است یا دچار پارگی واژن در طول زایمان شده‎اید ( این مسئله برای همه‎ی خانم‎ها پیش نمی‏آید).
علاوه بر بخیه‎هایی که برای بسته شدن این شکاف زده می‎شود در صورت تمایل شما، پزشک یا ماما می ‎تواند یک یا دو بخیه به آن اضافه نماید تا تنگی مطلوب ایجاد شود. اما فراموش نکنید که در صورت تنگی بیش از میزان واژن عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که این مسئله با کاهش میل جنسی که بعد از زایمان در اکثر خانم‎ها اتفاق می‎افتد مزید بر علت شده سردی زوجین به یکدیگر را سبب خواهد شد.
اما با انجام ورزش‎های کیگل یا ورزش‌های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری نیازی به زدن بخیه‎های اضافی هم نیست. انجام ورزش‌های کیگل بطور مرتب در زمان بارداری بعد از آن یاری شایانی به آسان‎ تر نمودن عمل وضع حمل می‎کند همچنین با سفت کردن عضلات واژن دربالابردن لذت جنسی در زمان عمل دخول، بند آمدن خونریزی، داشتن نزدیکی بدون درد بعد از زایمان تاثیر گذار است.
تست ات کیگل
آزمایش ات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره ماهیچه هایی که در زایمان کشیده شده اند خواهد شد .این تست ات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) منجر خواهد شد چراکه باعث قوی‌تر شدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تست ات کیسه مثانه را سفت‌تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال این تست واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در واقع ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ‌تر خواهند کرد.
روش تست ات کیگل
در وقت ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع بکنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت ۴ ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها بکنید تا ادرار جاری شود. تست ات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را تست می دهد.تنگ کردن واژن
(در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک بکنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می‌آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز را داخل واژن بکنید بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید. چنانچه احساس کردید که به انگشتتان فشار وارد می‌شود حتی به اندازه بسیار کم معین می‌شود که شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید
پنج تا ده بار در روز ، به مدت ده دفعه این‌کار را انجام دهید .
این کار بین هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتوانید نشانه های پیشرفت را مشاهده بکنید اما تحمل بکنید بدانید که قطعاٌ نتیجه خواهد داد چراکه اساس کار کیگل هم ، مثل تمام تکنیک‌های وزنه برداری و بدن‌سازی برای اثر به زمان نیاز خواهد داشت. میله های هالتر واژن برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود.
چنانچه آزمایش ات کیگل را بطور مستمر پیگیر انجام دادید ولی هیچطور تغییری را مشاهده نکردید روش‌های دیگری وجود دارد که به آن اشاره می کنیم
مخروط واژن
این یک جسم نسبتا وزن دار است و در اندازه های پنبه های زمان قائدگی، که با وارد کردن آن داخل واژن باید سعی بکنید که آن را نگاه دارید.ارتقا وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می‌گردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد دوبار در روز به مدت ۱۵ دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد می‌گردد. زمانی که را در مراقبت وزنه توانا دیدید وزن وزنه را افزایش دهید .
محرک‌های الکتریکی
با اینروش قدرت ماهیچه های واژن بخش تحتانی لگن خاصره نیز معین خواهد شد . با قطع وصل کردن جریانی از برق باعث می‌شوید که ماهیچه ها را جمع و پس شل نمایند. اینشیوه از تا چهار روز ادامه خواهد داشت که در بالاترین میزان آمادگی تا ۲۰ دقیقه در یک وهله نیز طول خواهد کشید. بسته به شرایط فرد و ماهیچه ها حتی ممکن است به مدت چند هفته مستمر این نحوه ادامه یابد. بعضی از دکترها این کار را خود در مطب انجام می‌دهند ولی دستگاهای ساده و قابل مصرف در منزل هم موجود می‌باشد.
NeocontrolTM
این نحوه در واقع یک صندلی دارای بخش مغناطیسی می‌باشد که ماهیچه های بخش تحتانی لگن خاصره را تحریک خواهد کرد.این نحوه بوسیله پزشکان مربوطه در مطب بمدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ،دوبار در هفته انجام می‌گیرد.طول مدت اصلاح در حدود ۸ هفته خواهد بود.
اما برخی ازپزشکان هم برای شما که دارای مساله کشیدگی واژن هستید جراحی را توصیه می‌دهند که این آخرین راه برای این مساله است.
کالاها لیزری و چیزهای پیچیده دیگر می توانند شما را به وضعیت قبلی برگردانند. اما شما و پزشکتان هستید که تصمیم می‌گیرید چه کاری برای شما منطقی‌تر خواهد بود.
چیزی برای خجالت وجود ندارد. این مسئله همگانی‌ست و اطلاعات مربوط به آن که اکنون در اختیار شماست تنگ کردن واژن.
مصرف از ژلهای جمع کننده
گاهی از ژل ها مثل ژل سیمپلکس(نوع جمع کننده) وجود دارد تا حدودی تاثیر گذار است

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …