خانه / كليپ و مستند / سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س)

سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س)

سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س)

|سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س) از آخرالزمان|

شهید منصور ستاری، فرمانده سابق قوه هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نام حضرت زهرا(س) را رمز پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال شمسی دفاع مقدس می‌داند.

grey سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س)

امیر سرلشکر شهید منصور ستاری در اردیبهشت ۱۳۲۷ در ورامین دیده به جهان گشود و همچنین در بهمن ماه سال شمسی ۱۳۶۵ با درجه سرهنگی به سمت فرماندهی قوه هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد و همچنین تا هنگام شهادت عهده‌دار آن مسئولیت بود. او همچنین در طول مدت فرماندهی خود بر قوه هوایی با اجرای ده‌ها طرح و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب، منشأ سرویس ها و خدمات ارزشمندی بود که امروز قوه هوایی و همچنین نیز پدافند هوایی کشور را به آن سطح از آمادگی و همچنین قدرت رزمی رسانده می باشد

.

شهید ستاری در سوم آذر ۱۳۷۳ (یعنی ۴۲ روز قبل از شهادت)، مصادف با ولادت حضرت زهرا(س) و همچنین امام و پیشوا خمینی(ره)، میهمان اهالی روستای باغ‌مزایا و خاصیت های ورامین بود.

باغ‌مزایا و خاصیت های از توابع قسمت و بخش مرکزی ورامین می باشد که بیش از ۴۰ شهید گرانقدر، ده‌ها جانباز و همچنین ایثارگر و همچنین آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده می باشد. شهید ستاری در خاطرات خود از اهالی باغ‌مزایا و خاصیت های آن گونه یاد می‌کند: «اهالی باغ‌مزایا و خاصیت های در مسائل دینی و همچنین مذهبی خیلی زیاد قوی و همچنین ریشه‌دار خواهند بود، دائما شیعه محکمی بوده و همچنین بسان یک دژ مستحکم در دل کویر عمل کرده‌اند.»

سخنان شهید ستاری در مورد حضرت فاطمه زهرا (س)‌ را می توانید در ادامه دانلود نمایید و همچنین بخوانید:

——————————————————————————————-

دانلود سخنان شهید ستاری در مورد مقام حضرت فاطمه زهرا(س)

حجم : ۱٫۷۹ مگابایت

مدت : ۷:۴۴

——————————————————————————————-

نام فاطمه(س) در جنگ هشت ساله، جهت پیروزی کافی بود

سلاله پاک حضرت فاطمه پشت و همچنین پناه آن انقلاب، جمهوری اسلامی و همچنین ما می باشد، او بالاترین شفیع همه ماست  و همچنین کسی می باشد که شفاعتش نزد خدای پهناور و بزرگ از همه شفیعان بالاتر می باشد.

نام فاطمه(س) در آن جنگ ۸ ساله ما جهت پیروزی کافی  بود، جهت در هم کوبیدن دشمن کافی بود. جهت مقابله با تمام حرکات مضر و همچنین بد استکبار کافی بود . اتکاء به آن نام و همچنین آن خانواده تا به امروز موجب حرکت  در آن کشور و همچنین بالاخره پایه گذار انقلاب ما در آن عصر و همچنین زمان شد. ما در قوه هوایی از یک زمانی به بعد تنها با نام او به مبارزه با آن همه فشار از سوی استکبار رفتیم.

قوه هوایی آن هم زمانی که با بالاترین فشار استکبار، کمک‌های وسیع دشمن- همه دشمنان در شرق و همچنین غرب- و همچنین مجموعه استکبار در جهان، هنگام و زمانی که که در پشت سر رژیم بعثی عراق ایستادند، حمایتش کردند، تجهیزش کردند و همچنین او را آمده کردن جهت سنگین ترین حرکات بر علیه ما، آن نام دائما جهت ما مایه حرکت، مایه روحیه و همچنین مایه توانمندی بود و همچنین نتایج خیلی زیاد خوبی توانستیم داشته باشیم.

بعد از آنکه استکبار اراده و تصمیم راسخ گرفت به هر نرخ که شده آن جنگ را به نفع عراق پیش ببرد و همچنین بعد از آنکه با شکست‌های مکرر مجموعه عزیزان آن امت رو به رو شد، دامنه جنگ را به انواع شکل‌ها تا حضور خود استکبار در جنگ وسعت داد. -اصلا اجاره دادن هواپیما و همچنین تجهیزات در جنگ عراق مُد شد که حالا بعضی جاهای دیگر هم انجام می‌می شود.- و همچنین نهایتا هنگام و زمانی که نتوانستند رو در روی رزمندگان اسلام بایستند و همچنین آنجا که رو در روی عزیزان می‌ایستادند همه جا بازنده بودند، هجوم به شهروندان و مردم شهر غیر نظامی، هجوم به تاسیسات و همچنین امکانات که زیر بنای کشور را می سازد، هدف خودشان قرار دادند و همچنین به صورت خیلی زیاد وسیع، در کشوری خیلی زیاد وسیع، شروع به انجام آن قبیل عملیات کردند . همزمان با آن هم،  عملیات رزمندگان اسلام همواره ادامه داشت، عملیات سنگین رزمندگان اسلام ادامه داشت و همچنین هر بار که نوبت عملیات‌ها می‌شد، شکست دشمن قطعی بود.

و همچنین ما هنگام و زمانی که با آن روز و همچنین روزگار رو به رو شدیم تنها با اتکاء به نام فاطمه زهرا(س) توانستیم خودمان را به شکلی جدید مقابل آن دشمن آرایش دهیم و همچنین به نتایج عجیبی دسترسی پیدا کنیم. بسیاری از امکاناتی که ما به خدمت آن قسمت و بخش از جنگ بردیم به نام مقدس او مزین بود. قرارگاه‌های عملیاتی و همچنین مراکز عمده موشکی ما نام کوثر را به خود گرفت . و همچنین شروع حرکت  را هم او بود که هدایت کرد به یکی از بهترین شیوه‌ها و همچنین نهایتا موفقیت‌های عجیبی که آن شیوه‌های جدید در جنگ جهت ما به ارمغان آورد،  آنقدر جهت ما با ارزش بود که تا آخرین روز جنگ ما از آن نام نگذشتیم و همچنین آنچنان آن حرکات کوبنده و همچنین بالنده بود که تو بدانید مجموعه قوه هوایی در طول قرونی که حضور خواهد داشت هرگز از نام کوثر نخواهد گذشت. آنچنان آن سرچشمه فیاض ما را سیراب کرده که هرگز جز آن راه، راه غیره ای نخواهیم رفت.

grey سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س)

امام و پیشوا‌خمینی(ره) موجد همه آن هم چیزی می باشد که در بعدی، دنیا را به حرکت در خواهد آورد

امروز همچنین مصادف می باشد با روز تولد حضرت امام و پیشوا (ره) یادش بخیر، مردی پهناور و بزرگ، فرزند زهرا(س) و همچنین پایه گذار بزرگترین انقلاب در طول تاریخ، و همچنین موجد همه آنچه که در بعدی دنیا را به حرکت در خواهد آورد و همچنین تمدنی جدید، متکی بر عقاید و همچنین آرایی متعالی، در سراسر آن جهان را پایه گذاری کرد و همچنین ادامه خواهد داد. یاد او همواره بایستی و حتما در ذهن ما باشد مردی که با حرکتی شجاعانه و همچنین توفنده و همچنین با اتکا به آنچه که تکلیف می دانست جهت خود راهی را شروع کرد، سالها در آن راه زحمت کشید انقلابی را به ثمر رسانید حرفی نو جهت جهان بیچاره امروز و همچنین مظلومان آن دنیا آورد و همچنین قطعا بدانید آن راه راهی می باشد که با صلابت طی خواهد شد. و همچنین نتایج عجیبی در بعدی خواهد داشت.

فارس

سخنرانی شهید ستاری در مورد ذکر یا فاطمه (س) در تاریخ ۳۰ March 2016 | 9:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

هاشمی رفته، ولی باید توجه داشت هاشمی‌گری مانده!

هاشمی رفته، ولی باید توجه داشت هاشمی‌گری مانده! |هاشمی رفته، ولی باید توجه داشت هاشمی‌گری …