خانه / كليپ و مستند / سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع)

سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع)

سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع)

|سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع) از آخرالزمان|

grey سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع)

اباالفضل(علیه السلام) بر صحنه تاریخ اسلام به عنوان فرمانده ای پهناور و بزرگ و همچنین منحصر بفرد ظاهر شد که تاریخ بشریت نمونه رشادتهای بی نظیر و همچنین همچنین صفات پسندیده او همچنین را هرگز به خود ندیده می باشد .اباالفضل (علیه السلام) در روز عاشورا با استقامت ، اراده آهنین و همچنین غیر قابل توصیف ، اعتماد به نفس بالا و همچنین قوه عزم که به مثابه سپاهی شکست ناپذیر بود سپاه ابن زیاد را مرعوب نمود و همچنین روحیه سپاهش را مثل میدان نبرد در هم کوبید .بیایید با هم به بارگاه باب الحوائج حضرت ابالفضل العباس (ع) سفر کنیم. اگرچه حضور واقعی میسر نیست ولی باید توجه داشت می قدرت دیداری مجازی از بهشت داشت . تصاویر سه بعدی و همچنین پانورامای ۱۸۰ × ۳۶۰ درجه ما را بصورت مجازی به آنجا خواهد برد . آن تصاویر در ۴ حالت صحن شریف در شب ، صحن شریف کنار درب امام و پیشوا حسن مجتبی ، صحن شریف در کنار باب القبله ، صحن شریف در روز اماده دانلود میباشد.

نحوه بهره بری و استفاده :
اگرچه اغلب کاربران در اولین نگاه متوجه امکانات آن تصاویر خواهند شد ولی باید توجه داشت بهتر می باشد اشاره ای گذرا بر نحوه عملکرد آن هم داشته باشیم :
۱) جهت حرکت تنها و فقط بایستی و حتما ماوس را حرکت دهید تا به تمامی نقاط تصویر پاناروما دسترسی داشته باشید .
۲) در آن تصاویر تو می توانید به صورت مجازی لنز عکاسی را زوم کنید . از دکمه اسکرولر ماوس و همچنین یا کلیدهای PageUP و همچنین PageDown جهت تعویض بزرگنمائی تصویر از لنز ۱۷ میلی متر تا لنز ۷۵ میلی متر بهره بری و استفاده کنید . ضمنا آن کار را می توانید با نگاه داشتن کلید سمت راست ماوس و همچنین عقب و همچنین جلو کردن ماوس نیز انجام دهید .
۳) جهت انتخاب تصویر پاناروما ( سه بعدی ۱۸۰ در ۳۶۰ درجه ) به عنوان محافظ صفحه دیدن کردن و نمایش ( Screen Saver ) از کلید F5 بهره بری و استفاده کنید .(البته در ابتدا و همچنین قبل از اجرای تصویر آن هم را به محل مشخص و همچنین ثابتی انتقال دهید تا بعد از فشردن کلید F5 ، تصویر دائما از همانجا فراخوانی می شود.)
۴) جهت خروج از کلید ESC بهره بری و استفاده کنید .

سفر مجازی به بارگاه حضرت عباس (ع) در تاریخ ۱۰ April 2019 | 7:04 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل صوتی

آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل صوتی |آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل …