خانه / قران كريم / سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

سی و همچنین دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

 آغاز بزرگترنی رویداد قرآنی جهان اسلام عصر امروز حجت الاسلام و همچنین المسلمین علی محمدی گفت: مراسم افتتاحیه آن دوره از مسابقات عصر امروز جمعه با حضور  وزرا و همچنین نمایندگان مجلس، سفرا، جامعه قرآنی و همچنین شرکت کنندگان بیش از ۷۵ کشور جهان در سالن اجلاس برگزار می می شود.

 print icon2 سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

به نقل از ستاد خبری سی و همچنین دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، حجت الاسلام و همچنین المسلمین علی محمدی با گفتن آنکه آن مسابقات در دو رشته حفظ کل و همچنین خواندن و قرائت برگزار می می شود، افزود: آن دوره از مسابقات تا روز ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.
او همچنین با گفتن آنکه ۸۶ کشور جهان جهت شرکت در آن دوره از مسابقات اعلام آمادگی کردند و همچنین به لحاظ فنی و همچنین تخصصی نیز نمایندگانشان اثبات و یا تایید شده اند، افزود: امیدواریم هیچ مانع و همچنین مشکلی جهت حضور تمامی شرکت کنندگان به وجود نیاید ، ولی باید توجه داشت پیش بینی می می شود حافظان و همچنین قاریان بیش از ۷۵ کشور شامل ۱۲۰ حافظ و همچنین قاری در آن مسابقات حضور یابند.
حجت الاسلام محمدی اضافه کرد: نمایندگان جمهوری اسلامی ایران دراین دوره از مسابقات در رشته خواندن و قرائت حسن دانش از استان یزد و همچنین در رشته حفظ حجت الاسلام رجبی از استان خراسان رضوی خواهند بود. 
ایشان با اشاره به آنکه مدیریت و همچنین نظارت فنی آن دوره از مسابقات توسط ۲۲ داور شامل ۱۲ داور ایرانی و همچنین ۱۰ داور خارجی انجام خواهد شد افزود: سه فرد یا شخص نیز به عنوان هیات رئیسه شامل راهنما، هادی حفاظ و همچنین ناظر مسابقات حضور خواهند داشت.
او همچنین تصریح کرد: در کنار آن دوره از مسابقات بین المللی قرآن، نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با حضور پژوهشگران بیش از ۱۰ کشور جهان، ششمین همایش تجلیل از بانوان فعالی قرآنی با شرکت بانوان قرآنی ایران و همچنین هفت کشور جهان ، ۶۰ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان مصری و همچنین اندونزیایی و همچنین ۵۰ کارگاه آموزشی ویژه اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر برگزار خواهد شد.
گفتنی می باشد، در مراسم افتتاحیه حجت الاسلام و همچنین المسلمین حسن روحانی ، ریاست محترم جمهور و همچنین حجت الاسلام و همچنین المسلمین محمدی ، نماینده ولی فقیه و همچنین ریاست نهاد اوقاف و همچنین مسائل خیریه سخنرانی خواهند کرد .
منبع
جدید و تو و تازه ترین در مورد قرآن کریم: سی و همچنین دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

مطلب پیشنهادی

نمودار درختی سوره های قرآن کریم (تفسیر ساختاری) سوره صف تا طلاق

نمودار درختی سوره های قرآن کریم (تفسیر ساختاری) سوره صف تا طلاق سلام شیوه جدیدی …