خانه / مقالات / طراحی وبسایت ریسپانسیو

طراحی وبسایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنشگرا
Responsive Web Design طراحی  وبسایت ریسپانسیو
خرید وی پی ان پرسرعت

با کمک طراحی سایت واکنش گرا افرادی که کار طراحی وب وب سایت را انجام می دهند توانایی این را پیدا می کنند تا به طراحی وب سایتی انعطاف پذیر دست یابند تا نسبت به تغییر در سایز دستگاه های مورد مصرف کاربران واکنش نشان دهد.

چنانچه از طراحی سایت واکنش گرا استفاده شود دیگر احتیاجی نیست که برای هر دستگاهی که در بازار وجود دارد به صورت جداگانه وب وبسایت اختصاصی پیاده سازی و تهیه کنیم این یکی از ارزشمند ترین خصوصیات ی طراحی سایت (RESPONSIVE) است .

در طراحی وبسایت Responsive Web Design شکل ساختار در لایه‌های مختلف و گوناگون وب سایت به صورت کاملا شناور طراحی و پیاده سازی می‌شوند که همین کار باعث تنظیم شدن تغییر در عرض صفحه، سایز متن و … در ابعاد مختلف می شود که این کار به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌شود. توجه به وب وب سایت واکنش گرا از آنجا ارزشمند شد که این طراحی وب وب سایت نسبت به تغییر اندازه دستگاه های مختلف مورد استفاده کاربران مثل تلفن های شخصی انواع تبلت ها ، تلویزیون های هوشمند لپ تاپ هایی با سایز های مختلف و تغییر رزولوشن ها به صورت اتوماتیک عمل مینماید .
طراحی سایت واکنش گرا یا همان ریسپانسیو دارای چندین مزیت مختلف است که آن ها را به اختصار توضیح می دهیم :

صرفه جویی کردن در هزینه های مالی طراحی وبسایت :تا چند قدیم سازمان ها و شرکـت ها به ازای هر وسائل جدید ی که به همراه پیشرفت کردن تکنولوژی به بازار وارد میشد طراحی قالب به خصوصی را شروع می کردند یعنی هر دفعه مبلغی را به صورت جدا پرداخت می کردند . ولی با طراحی وب سایت به شکل ریسپانسیو دیگر احتیاجی به طراحی دوباره ی قالب ها برای وب وب سایت ها نیست و تنها با طراحی قالب معین می توانیم از سایت طراحی شده خود در تمام وسائل ها مصرف لازم را ببریم که این ویژگی با اهمیت ویژه طراحی وب سایت واکنش گرا است .

سبقت گرفتن از رقبای خود :با توجه به این نکته بسیار با اهمیت که طراحی وب سایت ریسپانسیو واکنش گرا تازه در ابتدای مسیر است و این که اقطعا لا تمام رقبا از اینراهنمای استفاده نمی کنند به این ترتیب مصرف شما از طراحی وب سایت واکنش گرا می تواند تخصصی بودن کار های شما را به نمایش بگذارد به این ترتیب شما از رقبای خودتان پیشی میگیرید برجسته تر می شوید.

ارتقا پیدا کردن ترافیک کاربر در وب سایت :به علت این که وب سایت بوسیله تمام دستگاه ها قابل دسترسی است قطعا ترافیک وبسایت شما به صورت طبیعی خیلی می شود و از این جهت کسب درآمد شما ارتقا می یابد و تعداد کاربران زیادتری به سمت وب وب سایت طرحی شده شما کشیده می شوند .

بهره گرفتن از محتوای مفید : چنانچه از متن های غیرتکراری استفاده شود بطور مستقیم بر روی رنکینگ سایت تاثیر گذار واقع می شود . اگر شما سایت واکنش گرا داشته باشید آن هم برای تمام ی وسائل ها دستگاه ها مطالب شما در یک وب وبسایت قرار میگیرد و دیگر هیچ محتوای تکراری نداریم .

با تذکر به ارزش نکات ذکر شده در بالا متوجه می شویم که طراحی و داشتن سایت واکنش گرا می تواند در seo وب سایت برای موتور های جستجو اصلاح سئو تاثیر به سزایی داشته باشد .

شرکـت های خوب باید اطلاعات مربوط به بیزنس و کسب و کار خودشان را به نحو احسنت ارائه بدهند همین طور نسبت به تغییر در دستگاه های مشتریان کاربران خود حساس بوده و از خود در مساوی آن واکنش درست مناسب نشان دهند. اگر شما نیز مدیر شرکت بزرگ شناخته شده هستید خوب است که به این مورد بیشتر فکر بکنید برای طراحی وب وب سایت ریسپانسیو اقدامات ضروری را انجام دهید تا در حرفه ی خود موفق تر شوید .

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …