خانه / كليپ و مستند / ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی

ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی

ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی

|ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی از آخرالزمان|

grey ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی

ابتدای امسال و همچنین در بهبوهه ی جنال ها بر سر آزمایش موشکی سپاه و همچنین در حالی که دشمنان کشور به بهانه آزمایش موشکی سپاه در پی ساخته یا ایجاد تحریم های جدید بودند حساب توئیتری آیت الله هاشمی در اقدامی تامل برانگیز توئیتی با محتوای عجیب نشر یافته شده کرد که در آن هم دستاوردهای موشکی امنیتی کشور را زیر سوال میبرد!!

از آن هم زمان با وجود تحلیل های گسترده رسانه های خارجی و همچنین مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از آن توئیت علیه کشورمان و همچنین با همه جنجالی که آن جمله توئیتر هاشمی در رسانه های داخلی به راه انداخت، ولی باید توجه داشت آیت الله هاشمی هیچ واکنشی به آن هم نشان نداد و همچنین محتوای آن هم را  اصلاح یا تکذیب نکرد!

ولی باید توجه داشت بعد از یک هفته از آن موضوع امام و پیشوا خامنه ای در واکنشی صریح و همچنین قاطع به آن مطلب در جمع مداحان فرمودند: کسی که میگوید دنیای امروز دنیای مذاکره می باشد، دنیای موشک نیست، در صورتی که از روی نا آگاهی باشد که نا آگاهی ست، ولی باید توجه داشت در صورتی که آگاهانه باشد خیانت می باشد!

بعد از آن سخنان صریح و همچنین قاطعانه رهبر معظم انقلاب اطرافیان هاشمی رفسنجانی در موضعگیری هایی متناقض به توجیه کردن و همچنین بصورت واضح تر به ماستمالی کردن آن نا آگاهی یا خیانت انجام شده مشغول شدند!

 

 

 

ماست اقتصادی و مالی یک خیانت یا نا آگاهی توسط هاشمی در تاریخ ۷ April 2016 | 12:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

آهنگ مولای عشق – حمیدرضا گلشن

آهنگ مولای عشق – حمیدرضا گلشن |آهنگ مولای عشق – حمیدرضا گلشن از آخرالزمان| در …