خانه / كليپ و مستند / مستند «صبحی که نزدیک می باشد»

مستند «صبحی که نزدیک می باشد»

مستند «صبحی که نزدیک می باشد»

|مستند «صبحی که نزدیک می باشد» از آخرالزمان|

فیلم دیدنی و جذاب مستند صبحی که نزدیک می باشد / پیاده روی زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین و همچنین تحرکات اخیر گروهک ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده / لینک مستقیم دانلود

تصویربرداری «صبحی که نزدیک می باشد» در مدت زمان ۲۰ روز و همچنین در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف کشور عراق مثل نجف، بغداد، جاده سامرا و همچنین.. انجام شده و همچنین یک پیام مهم جهت وهابیون، مخالفین اهل بیت (ع) و همچنین افرادی دارد که از ۱۴۰۰ سال شمسی پیش تا امروز در قالب تیم ها و همچنین حکومت های متنوع و گوناگون و مختلف به دشمنی با اهل بیت (ع) پرداخته اند.

در فیلم دیدنی و جذاب مستند صبحی که نزدیک می باشد همراه با زائران اباعبدالله (ع) از شروع پیاده روی در روز اربعین به مدت ۱۰ روز مستمر فیلمبرداری  شده و همچنین در آن هم به جستجو و همچنین دیدن کردن و نمایش منازلی که حضرت سیدالشهدا (ع) در طول مسیرشان از مدینه تا عراق در آنها تشرف یافتند، پرداخته شده می باشد.

«صبحی که نزدیک می باشد» با بهره بری و استفاده از تصاویر و همچنین مستندات تاریخی و همچنین به واسطه دو راوی حرف های مهمی در مورد وقایع صحرای کربلا نقل می‌کند.

grey مستند «صبحی که نزدیک می باشد»

فیلم دیدنی و جذاب مستند صبحی که نزدیک می باشد / پیاده روی زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین و همچنین تحرکات اخیر گروهک ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده

مدت زمان : ۶۱ دقیقه
کیفیت : TVRip (خوب)
کاری از : شبکه دوم سیما

در ساخت آن مستند تنها و فقط به منابع و همچنین تصاویر آرشیوی متکی نبودیم و همچنین تصاویر بکر و همچنین قابل قبولی  نیز در طول سفر به عراق ضبط شدند.

آن مستند از منظر تاریخی اهداف و همچنین ریشه شکل گیری تیم ضد بشری و ترویستی موسوم به (داعش خود خوانده) را معرفی می کند، آنکه آن پدیده به ظاهر ۴ یا ۵ ساله چگونه در جریان تاریخی ۱۴۰۰ ساله فعالیت کرده، ناکام مانده و همچنین همواره نیز ناکام خواهد ماند.

«صبحی که نزدیک می باشد» به سفارش تیم مستند شبکه دو تولید شده و همچنین از عوامل آن هم می قدرت وحید چاووش تهیه کننده، کارگردان و همچنین تدوین، سید اکرم حسینی و همچنین سید حیدر یعقوبی مدیر تولید وامیر زبهیده تصویربردار اشاره کرد.

وحید چاووش مستندساز جوانی می باشد که ساخت مستند های «سقف آسمان» «خاطرات ابری نیست»، «حاشیه ای کوتاه از یک متن»، «قصه های ناخوانده» و همچنین «مادر» را در کارنامه کاری خود دارد.

دانلود فایل (های) آن نوشته :

grey مستند «صبحی که نزدیک می باشد»»» قسمت و بخش عکسی
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۷۲۰)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

مباحث و مطالب مشابه

ّبسم الله الرحمن الرحیم

علی یک شب به ذات خود سفر کرد

شبی را با خدای خود سحر کرد

در صورتی که بینی خدایی میکند او

کمال همنشین در او اثر کرد

سلام

با عرض معذرت تا روز ۱۵ شهریور نیستم و همچنین نمیتونم به نظرات جواب بدم

یا حسین

آموزش دانلود از وبسایت و مرکز خبرهای جدید

up.php?file=1476729250478799 untitled 1 مستند «صبحی که نزدیک می باشد»

فروشگاه وبسایت و مرکز خبرهای جدید

مستند «صبحی که نزدیک می باشد» در تاریخ ۱۶ October 2018 | 1:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل صوتی

آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل صوتی |آواهای رادیو معارف – شامل ۷۰۰ فایل …