خانه / مقالات / منابع مناسب برای زبان آموزی

منابع مناسب برای زبان آموزی

10425871 785671028171882 2885491288735138084 n منابع مناسب  برای زبان آموزی
ویرایش انگلیسی

اگر اهل مسافرت کردن هستید بگذارید سایتی را به شما معرفی کنیم که خرج مسافرت تان را کم بکنید و هم زبان‌تان را تقویت نماید . در وبسایت Couchsurfing عضو شوید تا اگر خواستید مثلاً به ویتنام بروید به جای این‌که هتل بگیرید به خانه‌ی دوست ها ی که در این وبسایت با آن‌ها آشنا شده‌اید بروید. می‌توانید در حین این‌که در خانه‌شان تِلپ شده‌اید زبان‌شان را یاد بگیرید. تنها حواس‌تان باشد موقعی که می‌خواهید جت اسکی سوار شوید ویتنامی‌ها را بپیچانید تا خرج‌تان خیلی نشود.
برای پیدا کردن فوروم‌های معتبر روش زبان در کشورهای مختلف ترفند بهتر وجود دارد و آن این است که رتبه‌ی آن فوروم‌ها را در وبسایت Alexa چک بکنید تا ببینید که آمار بازدید از کدام سایت‌ها بیشتر است.
یک راه ساده‌ی دیگر این است که زبان ویندوز یا فیس‌بوک یا نرم‌افزارهای دیگر را به زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید تغییر بدهید تا از منوهای آن‌ها چیز یاد بگیرید.
همچنین برنامه فلش کارتی به نام Anki برای اسمارت‎فون‌های اَپل و آندروید وجود دارد که می‌توانید تهیه بکنید از فلش‌های از قبل آماده شده‌ی آن برای یادگیری لغات استفاده بکنید .
وب سایت دیگری نیز به نام Memrise وجود دارد که با استفاده از شیوه‌های تقویت حافظه مفرق دامنه‌ی لغات شما را بالا می‌برد.
خلاصه که حرف ما را گوش بکنید و از اولویت‌های‌تان پیروی بکنید تا زبان را به آن نحوی که رفیق دارید یاد بگیرید. در سالی که پیش رو دارید فرصت بسیاری برای یادگیری زبان دیگر دارید که اگر همت بکنید می‌توانید استفاده‌ی خوب ی از آن ببرید. خوب باشید.

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …