خانه / مقالات / موبایل Samsung B310E Duos

موبایل Samsung B310E Duos

موبایل Samsung B310E Duos
Samsung SM B310E%20Duos%20Guru%20Music%202 2 موبایل Samsung B310E Duos
فروش شماره موبایل

B310E Duos یکی دیگر از گوشی‌های ارزان قیمت پایین رده‌ی مجموعه پرآوازه‌ی سامسونگ می‌باشد. همان گونه که از نام این محصول پیداست، این گوشی از دو سیم کارت به طور همزمان پشتیبانی می‌کند که همین علت سبب می‌شود تا کاربران نگاه جدی‌تری به این دستگاه به عنوان گوشی دوم بیندازند.

طراحی ساخت
خوشبختانه کلیدهای این گوشی زیبا ساخته شده دارای اندازه‌ی بزرگی می‌باشد و کاربران به راحتی می‌توانند با آن کار کنند. همین طور ، این کلیدها حساسیت بهتر بالایی دارند و سبب می‌شود تا در کار، کاملا پاسخگو باشند. اما این کلیدها خالی از عیب نبوده. این نوع کلیدها در گوشی‌های پایین رده یا بدون نور پس زمینه هستند یا نور پس زمینه برای تمامشان در نظر گرفته می‌شود. اما در یک اقدام عجیب و محیرالعقول، سامسونگ در B310E فقط برای یکسری کلیدها، نور پس زمینه در نظر گرفته است. به این معنا که فقط دکمه های اعداد (۱ تا #) این گوشی دارای نور پس زمینه می‌باشند کلیدهای چهار جهت اصلی و چهار دکمه‌ی کنار آن فاقد نور پس زمینه می باشند !

صفحه نمایش

مطمئنا شما از دیدن صفحه نمایش B310E هیجان زده خواهید شد؛ چرا که این گوشی نمایشگر ۲ اینچی از نوع TFT به خدمت دارد عکس های به نمایش در آمده در این صفحه نمایش واضح است. در مجموع می‌توان گفت که نمایشگر این گوشی برای کارهای اولیه و ابتدایی مناسب بوده و جای هیچ گونه استرس از این بابت وجود ندارد. همچنین باید از سامسونگ بابت مصرف از نمایشگر بزرگ ۲ اینچی در این گوشی تشکر کرد. همان گونه که می‌دانید صفحه نمایش‌های بزرگ نقش پر رنگ مهمی را در خواندن متون راحتی کاربر در حین کار با گوشی ایفا می‌کنند. پس نمایشگر بزرگ این گوشی را می‌توان یکی از مزیت‌های اصلی B310E نام برد. اما سامسونگ می‌توانست کیفیتی بهتر از ۱۲۸ در ۱۶۰ پیکسل برای نمایشگر این گوشی استفاده می‌کرد تا میزان رضایت کاربران از این گوشی خود را بالاتر می‌برد.

معین ات دیگر
حافظه‌ی داخلی این گوشی به مانند بسیار از گوشی‌های ارزان قیمت دیگر، ناچیز بسیار کم می‌باشد. اما به لطف پشتیبانی B310E از کارت حافظه‌ی microSD، کاربران می‌توانند حافظه‌ی این گوشی را تا ۱۶ گیگابایت افزایش دهند. به گفته‌ی سازنده‌ی این گوشی، با ارتقای حافظه‌ی B310E تا ۱۶ گیگابایت، کاربران می‌توانند به بیش از ۳۰۰۰ موسیقی گوش فرا دهند از آن‌ها لذت ببرند. بد در مورد این گوشی آن که با وجود پشتیبانی این گوشی از کارت حافظه‌ی microSD، کاربران نمی‌توانند زنگ پیامک این گوشی را از کارت حافظه گزینش نمایند. بسیار واضح روشن است که B310E گوشی هوشمند نیست و ممکن است نباید انتظار عملکرد یک اسمارت فون را از این پایین رده داشت. پس نبود چنین قابلیتی در گوشی‌های پایین رده، خیلی جای تعجب ندارد. مورد بد دیگر در مورد B310E، تاخیر آن در اجرای برخی از برنامه‌هاست. به عنوان مثال B310E در اجرای برنامه‌ی پیامک، دارای کمی تاخیر است که می‌تواند کاربران را آزرده خاطر نماید . اما خبر خوب برای کاربران این گوشی، مربوط به پشتیبانی کامل این گوشی از زبان فارسی می‌باشد. B310E دارای منوی فارسی، صفحه کلید فارسی و اما تقویم هجری شمسی است. قابلیت با اهمیت دیگری که در این گوشی دیده می‌شود، چراغ قوه می‌باشد. به واقع داشتن چراغ قوه یکی از معین ه ها خصیصه های اصلی گوشی‌های پایین رده می‌باشد B310E از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این، باید رادیوی FM را به دیگر قابلیت‌های این گوشی افزود.

باتری

دست انتها سامسونگ از باتری ۸۰۰ میلی آمپر ساعتی برای B310E استفاده کرده است که کاربران می‌توانند تا ۱۱ ساعت به مکالمه‌ی ممتد با این گوشی بپردازند.

ویژگی ها :
پشتیبانی از دو سیم کارت به طور همزمان
پشتیبانی از کارت حافظه‌ی جانبی microSD تا گیگابایت
صفحه نمایش رنگی با اندازه‌ی ۲ اینچ
پشتیبانی کامل از زبان فارسی
رادیوی FM
چراغ قوه
معایب:
کمی تاخیر در اجرای برخی برنامه ها
کیفیت نسبتا پایین نمایشگر
Samsung B310E Duos
B310E Duos یکی دیگر از گوشی‌های ارزان قیمت و پایین رده‌ی شرکت پرآوازه‌ی سامسونگ می‌باشد. همان گونه که از نام این محصول پیداست، این گوشی از دو خط به طور همزمان پشتیبانی می‌کند که همین علت سبب می‌شود تا کاربران نگاه جدی‌تری به این دستگاه به عنوان گوشی دوم بیندازند.

طراحی و ساخت
خوشبختانه کلیدهای این گوشی زیبا ساخته شده و دارای اندازه‌ی بزرگی می‌باشد کاربران به راحتی می‌توانند با آن کار کنند. همین طور ، این کلیدها حساسیت خوب بالایی دارند و سبب می‌شود تا در کار، کاملا پاسخگو باشند. اما این کلیدها خالی از عیب نبوده. اکثرا این نوع کلیدها در گوشی‌های پایین رده یا بدون نور پس زمینه هستند یا نور پس زمینه برای تمامشان در نظر گرفته می‌شود. ولی در یک اقدام عجیب و و محیرالعقول، سامسونگ در B310E فقط برای یکسری کلیدها، نور پس زمینه در نظر گرفته است. به این معنا که فقط دکمه های اعداد (۱ تا #) این گوشی دارای نور پس زمینه می‌باشند و کلیدهای چهار جهت اصلی و چهار دکمه‌ی کنار آن فاقد نور پس زمینه هستند !

صفحه نمایش

مطمئنا شما از دیدن صفحه نمایش B310E هیجان زده خواهید شد؛ برای چه که این گوشی نمایشگر ۲ اینچی از نوع TFT به خدمت دارد و عکس های به نمایش در آمده در این صفحه نمایش واضح است. در مجموع می‌توان گفت که نمایشگر این گوشی برای کارهای اولیه ابتدایی مناسب بوده و جای هیچ گونه استرس از این بابت وجود ندارد. همچنین باید از سامسونگ بابت مصرف از نمایشگر بزرگ ۲ اینچی در این گوشی تشکر کرد. همان گونه که می‌دانید صفحه نمایش‌های بزرگ نقش پر رنگ و مهمی را در خواندن متون راحتی کاربر در حین کار با گوشی ایفا می‌کنند. پس نمایشگر بزرگ این گوشی را می‌توان یکی از مزیت‌های اصلی B310E نام برد. اما سامسونگ می‌توانست کیفیتی خوبتر از ۱۲۸ در ۱۶۰ پیکسل برای نمایشگر این گوشی مصرف می‌کرد تا میزان رضایت کاربران از این گوشی را بالاتر می‌برد.

معین ات دیگر
حافظه‌ی داخلی این گوشی به مانند بسیار از گوشی‌های ارزان قیمت دیگر، ناچیز بسیار کم می‌باشد. اما به لطف پشتیبانی B310E از کارت حافظه‌ی microSD، کاربران می‌توانند حافظه‌ی این گوشی را تا ۱۶ گیگابایت افزایش دهند. به گفته‌ی سازنده‌ی این گوشی، با ارتقای حافظه‌ی B310E تا ۱۶ گیگابایت، کاربران می‌توانند به بیش از ۳۰۰۰ موزیک گوش فرا دهند از آن‌ها لذت ببرند. خـبر بد در مورد این گوشی آن که با وجود پشتیبانی این گوشی از کارت حافظه‌ی microSD، کاربران نمی‌توانند زنگ پیام کوتاه این گوشی را از کارت حافظه انتخاب نمایند. بسیار واضح روشن است که B310E گوشی هوشمند نیست ممکن است نباید انتظار عملکرد یک اسمارت فون را از این پایین رده داشت. پس نبود چنین قابلیتی در گوشی‌های پایین رده، زیاد جای تعجب ندارد. مورد بد دیگر در مورد B310E، تاخیر آن در اجرای گاهی از برنامه‌هاست. به عنوان مثال B310E در اجرای برنامه‌ی پیامک، دارای کمی تاخیر است که می‌تواند کاربران را آزرده خاطر نماید . اما خبر خوب برای کاربران این گوشی، مربوط به پشتیبانی کامل این گوشی از زبان فارسی می‌باشد. B310E دارای منوی فارسی، صفحه کلید فارسی و اما تقویم هجری شمسی است. قابلیت با اهمیت دیگری که در این گوشی دیده می‌شود، چراغ قوه می‌باشد. به واقع داشتن چراغ قوه یکی از معین ه ها خصیصه های اصلی گوشی‌های پایین رده می‌باشد B310E از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این، باید رادیوی FM را به دیگر قابلیت‌های این گوشی افزود.

ویژگی ها :
پشتیبانی از دو سیم کارت به طور همزمان
پشتیبانی از کارت حافظه‌ی جانبی microSD تا گیگابایت
صفحه نمایش رنگی با اندازه‌ی ۲ اینچ
پشتیبانی کامل از زبان فارسی
رادیوی FM
چراغ قوه
معایب:
کمی تاخیر در اجرای گاهی برنامه ها
کیفیت نسبتا پایین نمایشگر

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …