خانه / مقالات / مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه خصوصیات یی دارد؟

%name مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟
خرید مونوپاد

چنانچه شما جزو کسانی هستید که به تنوع در عکاسی و گرفتن عکس‌هایی با زوایای جدید از خانواده دوست ها ‌تان علاقه‌مندید، مونوپاد وسیله جذابی است و بهتر است آن را بخرید!

عکس های سلفی (عکس جالب از خود) طرفداران بسیاری دارند موج آن هر روز فراگیرتر می‌شود، به طوری که هر روز حدود یک میلیون سلفی گرفته می‌شود حتی آکسفورد در سال ۲۰۱۳، ‌سلفی‌ را به‌عنوان لغت سال معرفی کرد. همین طور تعداد عکس‌های گرفته‌شده از در سال ۲۰۱۴ از مرز تریلیون عبور کرد.

در این بین برخی مستر بین را مبدع این نوع عکس‌برداری می‌دانند، ولی از اینها که بگذریم، این مدل از عکاسی طرفداران ویِژگزینشه خود را در ایران جهان دارد.ممکن است همین علاقه بود که باعث شکل‌گیری وسائل ی در کنار عکـس از خود، شده است که آن را مونوپاد می‌نامند.
مونوپاد چیست؟

مونوپاد، در واقع همان پایه دوربینی است که جایگزین سه پایه‌های قدیم شده است. مونوپاد وسیله‌ای است که به کاربران کمک می‌کند با نصب موبایل یا دوربین روی آن بتوانند با توجه به طول مونوپاد اندازه دست فرد، عکس‌هایی از فاصله حداقل یک متر تا ۱۰ متر از خود بگیرند.
ویژگی‌های یک مونوپاد خوب چیست؟

با توجه به قابل حمل بودن، مونوپاد خوب مونوپادی است که دارای وزن مناسب سایزی کوچک باشد که به‌راحتی بتوان آن را حمل کرد و امکان تغییر سایز آن به‌صورت کشویی وجود داشته باشد.
ممکن است بعد از مدتی گوشی خود را عوض کنید یا فقط استفاده‌کننده آن نباشید، پس مونوپادی را انتخاب بکنید که مناسب جهت اکثر تلفن‌های همراه دوربین‌های دیجیتال باشد تا بتوان انواع مختلف گوشی و دوربین را به آن متصل کرد.

سعی بکنید مونوپادی را گزینش بکنید که جنس بدنه آن از آلومینیوم باشد بتوان آن را به‌راحتی برای هر زاویه‌ای تنظیم کرد و دارای پیچ‌های محکم باشد.
داشتن ریموت قابل استفاده بودن جهت سیستم ‌علت ‌های Android و iOS از عبارت ویژگی‌هایی است که در نمونه‌های جدید مونوپاد دیده می‌شود، پس قطعا به آن توجه بکنید .

اگر علاقمند هستید مونوپاد بخرید، خوب است سراغ مارک های مشهور بروید که در این مورد یانتنگ کالاها ی با کیفیت را معرفی کرده است. مونوپاد های یانتنگ دارای بدنه ای محکم قابلیت افزایش طول می‌باشند

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …