خانه / مقالات / نقد و بررسی دقیق هندزفری جبرا Style

نقد و بررسی دقیق هندزفری جبرا Style

نگاهی دقیق هندزفری جبرا Style
jabra style نقد و بررسی   دقیق هندزفری جبرا Style
خرید هندزفری اصلی
خرید هندزفری جبرا
نرم افزار کمک آموزشی کنکور

تمام ما با اسم برند جبرا آشنا هستیم، این شرکت دارای ۸۷۵ نفر کارمند است که تمام آنها به دنبال تکنولوژی پیشرفت هستند . قدمت این شرکت به سالها پیش برمیگردد که همواره در زمینه اسپیکر هدست های مناست گوشی تلفن همراه کار کرده است. اما با نبعضی دقیق در این رابطه می توان گفت که هر ساله کمپانی جبرا در حال پیشرفت در زمینه طراحی تکنولوژی است . حال بعد از برسی شرکت جبرا نبرخی دقیق تر به هندزفری جبرا Style می اندازیم و از نزدیک به نقد این محصول خواهیم پرداخت.
Jabra Style

برای تمام ما تابه حال بسیار پیش آمده است که در حین رانندگی یا زمانی که دستتان بند است تلفن همراه تان به صدا در می آید شما می خواهید قطعا به ارتباط هایتان جواب دهید، هندزفری های بلوتوثی در مـدل های مفرق به همین منظور طراحی شده اند ولی برخی از این مد ها برای استفاده زیاد مدت بسیار مفید ترند. آنها باید دارای سری های بسیار نرم و انعطاف پذیر باشند یا با آرگونومی گوش سازگاری داشته باشد.

جبرا Style از اسمش پیداست که این محصول به طراحی و تهیه بیش از پیش دقت کرده است.

Style یک طراحی کلاسیک و به روز است که با دقت و دقت بسیار بالا طراحی ساخته شده است.

از نظر کیفیت صدایی می توان گفت صدایی رسا و بدون هیچ نویزی را انتقال می دهد. این محصول قادر به تولید صدایی با کیفیت بسیار خوب در میزان HD است .

با این هندزفری می توان به موزیک گوش دهید و با در نظر گرفتن محل قرارگیری کلیدهای این محصول می توان گفت دسترسی بسیار راحتی برای تنظیم صدا هم دارید.

تکنولوژی NFC

جبرا با پیشرفت علم فناوری پیشرفت کرده و در این محصول از تکنولوژی NFC به استفاده کرده است. با این تکنولوژی به راحتی می توانید گوشی را به این وسیله متصل نمایید فقط کافیست به گوشی اندروید ی آن را نزدیک بکنید تا به نیز متصل شوند.

ویژگی ها :
تکنولوژِی NFC برای جفت شدن سریع (Device dependent)
HD Voice برای ایجاد ارتباط با کیفیت و استثنایی
به صورتِ آنلاین از اینترنت، موسیقی و پادکست گوش دهید
نگه‌داشتن شارژ تا ۶ ساعت در حالت مکالمه
دارای بلوتوث ورژن ۴٫۰

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …