خانه / مقالات / پیشنهاد تابستانه برای ساعت مچی

پیشنهاد تابستانه برای ساعت مچی

یک توصیه تابستانه
mo8758 پیشنهاد تابستانه برای ساعت مچی
خرید اینترنتی سایت
خرید اینترنتی ساعت دیواری
این هم پیشنهاد تابستانی بازهم برای آقایان. این ساعت که اما رنگ قرمز آن را هم می‌توانید انتخاب بکنید از آن مد ‌های اسپرت ماندگار است، جهت چه که بند سیلیکونی آن، آنقدر با دوام هست که اکنون هم اکنون دست از سر شما برندارد! فریم این ساعت استیل ضدزنگ است و قاب دور آن از پلی‌کربونات. در مساوی آب کاملا مقاوم است( تا عمق ۱۰۰ متری). این مـدل که باز هم از طراحی‌های برندGUESS است کرنوگراف نیست ولی تاریخ‌شمار دارد.

کروکدیل!

این مدل پیشنهاد ما به آقایانی است که طرفدار ساعت‌های اسپرت هستند . ترکیبی مخصوص از چرم استیل به رنگ رزگلد و قهوه‌ای! این ساعت کرونوگراف است و بند آن از چرم طبیعی است با طرحی از پوست کروکدیل. استیل به کار رفته در فریم آن نوعی استیل ضد زنگ است با آبکاری یونی که در پارت فریم به رنگ قهوه‌ای در آمده. این ساعت در مساوی آب، تا عمق ۱۰۰ متری کاملا مقاوم است! این ساعت از طراحی‌های تازه برند GUESS است.

دستبند چرمی

این ساعت را به خانم‌هایی توصیه می‌کنیم که ساعت‌های آسان را رفیق دارند. این مـدل که از طراحی‌های تابستان ۲۰۱۳ برند FENDI است یک ساعت ساده و ظریف است با فریمی از جنس استیل ضدزنگ به رنگ طلایی با شیشه‌ای کریستالی ضد خش. ویژگی اصلی این مد ، بند چرمی بلند آن است که درست مثل دستبند چرمی دور دست شما می‌پیچد!

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …