خانه / كليپ و مستند / چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص)

چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص)

چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص)

|چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص) از آخرالزمان|

grey چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص)

توضیحات حجت الاسلام سید مهدی حائری زاده پیرامون تواضع و همچنین فروتنی پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) در برخورد با شهروندان و مردم شهر

دانلود

 

 

 

 

 

 

 

 

توده شهروندان و مردم شهر اصلاح نمی شوند مگر چهار طایفه اصلاح می شود . پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) تعبیر عوام و همچنین مزایا و خاصیت های را جهت امتش می گوید  .از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله پرسیدند مزایا و خاصیت های امت تو چه افرادی خواهند بود ؟ فرمودند: امیران ، علما ، تجار و همچنین عباد ، که در صورتی که آن چهار طایفه اصلاح شوند جامعه اصلاح می می شود . بیانات حجت اسلام کازرونی در روز وفات پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) .

دانلود

نام تبریک و مبارک رسول خداوند تبارک و تعالی ” محمد ” چهار حرف دارد ، م ح م د . بعضی بزرگان گفتند هر یک از آن حروف دلالت بر یک معنای خاص دارد … بیانات حجت الاسلام حائری زاده به مناسبت وفات پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله .

دانلود

سخنان حضرت علی (ع) در مورد صلوات بر پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و همچنین تاثیر آن هم بر انسان که مانند تاثیر آب بر آتش می باشد و همچنین تاریکی های گناه را ازبین می برد و همچنین صلوات بر حضرت محمد (ص) افضل می باشد بر آزاد کردن بنده در راه خداوند تبارک و تعالی ومحبت و همچنین دوستی پیغمبر (ص) خداوند تبارک و تعالی بالاتر می باشد از جهاد در راه خداوند تبارک و تعالی .بیانات دلنشین حجت الاسلام فرحزادی به مناسبت وفات پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ص).

دانلود

 سخنان شهید مرتضی مطهری در وصف شخصیت و همچنین فضائل اخلاقی پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) با موضوع  تمام وجود رسول اکرم اعجاز می باشد در برنامه جذاب و جالب و خوب ضمیر منیر

دانلود

 

 

 

 

 

 

 

 

گفتن روایتی زیبا و همچنین شنیدنی از حضرت فاطمه زهرا (س) در وصف حضرت خاتم النبیین (ص) سخنران: دکتر حسن رحیم پور .

 

 

 

 

تشریح انواع و همچنین اشکال متنوع و گوناگون و مختلف سکوت حضرت محمد (ص) در مواجهه با شهروندان و مردم شهر با ذکر بعضی مصادیق تاریخی آموزنده، در منتخبی از سخنان دکتر رحیم پور .

 

 

 

 

گزیده ای دوست داشتنی و جذاب و همچنین شنیدنی از بیانات دکتر رحیم پور در گفتن خصوصیات و همچنین سیره منحصر به فرد حضرت رسول اکرم (ص) در مواجهه با شهروندان و مردم شهر از لسان تبریک و مبارک حضرت علی (ع) قسمت و بخش اول .

دانلود

بیانات حجت الاسلام کازرونی : پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ص) می فرمایند چهار چیز علامت شقاوت و همچنین بد بختی می باشد . فراموش کردن گناهان قبل ، به ذهن سپردن کارهای خوبی که انجام داده ایم ، نگاه کردن به مافوق خود در مسائل دنیایی و همچنین نگاه کردن به پایین تر از خود در مسائل دینی .

دانلود

مباحث و مطالب مشابه

ّبسم الله الرحمن الرحیم

علی یک شب به ذات خود سفر کرد

شبی را با خدای خود سحر کرد

در صورتی که بینی خدایی میکند او

کمال همنشین در او اثر کرد

سلام

با عرض معذرت تا روز ۱۵ شهریور نیستم و همچنین نمیتونم به نظرات جواب بدم

یا حسین

آموزش دانلود از وبسایت و مرکز خبرهای جدید

up.php?file=1476729250478799 untitled 1 چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص)

فروشگاه وبسایت و مرکز خبرهای جدید

چند کلیپ عکسی در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم (ص) در تاریخ ۲۴ November 2018 | 5:37 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

حسن عباسی | چیستی فتنه ۹۸

حسن عباسی | چیستی فتنه ۹۸ |حسن عباسی | چیستی فتنه ۹۸ از آخرالزمان| دانلود …