خانه / مقالات / چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام
12165 447 چهار راه تاثیر  گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام
شبکه اجتماعی ایران سو: سایت شبکه اجتماعی
شبکه اجتماعی
اینستاگرام با داشتن بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر تواسنته اهمیت بهتر ی را در بین شبکه های اجتماعی کسب نماید و دیگر امکان ندارد بتوان قدرت آن را نادیده گرفت. نکته ی جذاب تر این است که طبق تحقیقات اخیر معین شده است که استفاده از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر شبیه فیسبوک، توییتر پینترست است. این برنامه از زمان شروع به کارش تا به امروز توانسته افزایش ۹۰۰ درصدی را داشته باشد. طبق تحقیقات گاهی موسسات، ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام را خانم ها و ۳۰ درصد کاربران را آقایان تشکیل می دهند.

نکته ی قابل توجه این است که کاربران اینستاگرام از این برنامه در تلفن های هوشمند تبلت ها استفاده می کنند. به طور کلی این برنامه برپایه ی جلوه های بصری است. با ظهور شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و پینترست به نظر می رسد که قدرت شبکه های اجتماعی بر پایه جلوه های بصری روز به روز افزایش می یابد.

بعد از توضیحات قبلی فکر نمی کنم محبوبیت قدرت اینستاگرام بر کسی پوشیده باشد. اما مساله این است که اینستاگرام چه طور می تواند به افزایش کسب و کار شما کمک کند؟

با ما همراه باشید تا روش ی صحیح استفاده از اینستاگرام برای افزایش بیشتر فروشگاه اینترنتی تان را به شما آموزش دهیم.

طبق تحقیقات اخیر معین شده است که مصرف از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر مثل فیسبوک، توییتر پینترست است

مسابقه رقابتی را راه بیندازید

وقت ی بحث استفاده از مطالب کاربرپسند بیان می شود، قدرت گاهی از کارها از بقیه بیشتر است. راه ویژه برای جذب کاربران بیشتر برگزاری مسابقه ی هیجان انگیز برای آنهاست. چنانچه قدرت شهرت برندهای مشهور ی شبیه نایک یا استارباکس را دارید که هیچ، در غیر این صورت این راه فوق العاده برای تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری تجربه ی خرید مطالب محصولات فروشگاه اینترنتی شماست.

از عکـس های اینستامحترم کاربران در صفحه ی کالاها تان مصرف بکنید
این راه فوق العاده برای نشان دادن این است که نه فقط کالاها شما محبوب هستند بلکه از نظر اجتماعی بین مشتریان شما از شهرت بالایی برخوردارند. به مشتریان آینده ی خود نشان دهید که مشتریان قبلی شما چه طور از کالاها تان مصرف می کنند محبوبیت این کالاها بین آنها تا چه میزان بالاست.
یک مثال بهتر در این زمینه وبسایت فری پیپل است .

پشت صحنه کار بکنید

هیچ چیز بهتر از این نیست که به کاربران این امکان را بدهید که از وقایع پشت صحنه هم داشته باشند با لایک و کامنت نظرشان را به شما منتقل کنند. این درست مثل این است که شخصی را به شام دعوت بکنید ، با انجام این کار حس برای را به آن شخص منتقل می بکنید . در جهان ی تجارت این حرکت هوشمند محسوب می شود می تواند به مشتریان کمک کند تا فروشگاه اینترنتی شما را با وجود داشتن انتخاب های دیگر انتخاب کنند.

به عنوان مثال کمپانی تردلس نه فقط دنبال کننده های اینستاگرام را در جریان کارهای روزمره ی کمپانی قرار می دهد بلکه به آنها روش ی چاپ عکس های روی لباس ها را نشان می دهد.

قابلیت مصرف ی محصولات را در عکس های نمایش دهید

شما می توانید از عکس جالب های واضح با پشت زمینه ی سفید در وب سایتتان مصرف بکنید اما اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که کالاها را به صورت واقعی به مشتریان معرفی بکنید . در این صورت کاربران این امکان را دارند محصولات شما را در قالب کار های روزمره شان ببینند

. به عنوان مثال نایک که کار قدرتمندی را در اینستاگرام دارد، نو ترین کفش های خود را در قالب عکس جالب اسنتاگرام و در جهان ی واقعی نمایش می دهد و به کاربران امکان لایک کردن نظردادن روی عکـس های را می دهد.

مطلب پیشنهادی

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در …