خانه / كليپ و مستند / چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

|چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم از آخرالزمان|

grey چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان(عج) قدم برداریم با توجه به شرایط امروزه جامعه ایا می می شود کاری جهت تعجیل در فرج امام و پیشوا زمان(عج) انجام داد.

چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان(عج) قدم برداریم

طرح ارتقای فرهنگ مهدویت بیت ظهور که فعالیت مستمر از اسفند سال شمسی ۱۳۹۴ آغاز و همچنین به تا حال ادامه ‌داراست و همچنین مدتی می باشد جهت ارتقای حوزه‌ی فعالیتی و همچنین تکمیل پروژه‌ای طرح فوق الشاره تصمیماتی گرفته‌شده می باشد ان شا الله با یاری خداوند متعال و همچنین عنایات حضرت ولی عصر(عج) آن هم خواهیم رسید.

سخنرانی های استاد رائفی پور

grey چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

راه‌اندازی قسمت و بخش اختصاصی سخنرانی مذهبی که هیچ ‌گاه نمی ‌قدرت نقش علما و همچنین سخنران ‌های مذهبی را در ترویج مباحث و مطالب اسلامی و همچنین انقلابی نادیده گرفت زیرا افرادی خواهند بود که اکثرا و بیشتر زمان خود را صرف مطالعه و همچنین پژوهش در فقه و همچنین دین می‌نمایند و همچنین انجایی که پایگاه بسیج شهید صدوقی داخل مسجد می باشد و همچنین همچنین با فعالیت خودجوش جوانان  می‌قدرت از محتوای ارزشمندی که سخنران در مجلس جهت تعداد محدودی فرمایش می‌نمایند با تصویربرداری و همچنین میکس فیلم دیدنی و جذاب ان را جهت ده‌ها هزار مخاطب در فضای اینترنت اشتراک‌گذاری کرد تا تأثیر کلام و همچنین نشر خیلی زیاد عالی در مبحث اعتقادی و همچنین فرهنگی داشته باشیم که شامل سخنرانی های ارزشمند می قدرت به سخنرانی استاد رائفی پور و همچنین موسسه مصاف اشاره نمود. که حقیقتا مصاف یکی از بهترین ها می باشد و همچنین ما در بیت ظهور سعی داریم از مباحث و مطالب ارزشمند موسسه مصاف و همچنین سخنرانی های استاد رائفی پور بهره بری و استفاده نماییم.

کتاب های مهدویت

grey چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم

قسمت و بخش غیره ای از فعالیت های مفید که میتوان در راه امام و پیشوا زمان(عج) از ان بهره بری و استفاده نمود عرضه مجانی و رایگان کتاب های مهدویت می باشد که با قرار دادن آن هم ها جهت عموم شهروندان و مردم شهر می قدرت همچنین و علاوه بر گشترش فرهنگ کتاب خوانی که امروزه در کشور ما خیلی زیاد احساس می می شود که مضاف بر آن مورد با نشر کتاب های مهدویت و همچنین کتاب هایی که معرفی امام و پیشوا زمان(عج) را جهت مخاطبین متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین با سلایق گوناگون می قدرت خیلی زیاد در راه شناخت و همچنین شناساندن حضرت مهدی(عج) قدم برداشت.

 

سخنرانی یمانی دروغین

از حمله سخنرانی ای استاد رائفی می قدرت به موضوع خوب و همچنین تاثیرگذار تحت عنوان “یمانی دروغین پرداخت

پخش آنلاین(قسمت اول)

(قرار دادن لینک فایل صوتی توسط مدیر وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت پخش انلاین)

جهت دانلود قسمت اول با لینک مستقیم (۵۰% ترافیک مجانی و رایگان) کلیک نمایئد.

پخش آنلاین(قسمت دوم)

(قرار دادن لینک فایل صوتی توسط مدیر وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت پخش انلاین)

جهت دانلود قسمت دوم با لینک مستقیم (۵۰% ترافیک مجانی و رایگان) کلیک نمایئد.

یکی دیگر از نشستهای روایت عهد جنبش مصاف تحت عنوان “یمانی دروغین” توسط جنبش مصاف و همچنین با همکاری کانون بسیج هنرمندان میباشد و همچنین توسط وبسایت و مرکز خبرهای جدید بیت ظهور جهت دانلود نیم بهای تو آماده شده می باشد

استاد رائفی پور پژوهشگر توانای حوزه آخرالزمان و همچنین مهدویت در آن نشست، با پرداختن به مبنا و همچنین ریشه های پیدایش جرایانات انحرافی مهدویت در کشور عراق، اهمیت کلیدی آن کشور و همچنین لزوم هوشیاری تمامی شیعیان در آن باره را یادآور شدند. استاد در ابتدا موضوع شناخت مدعیان دروغین را در راستای مبحث آزمون چهارم عبرت های بنی اسرائیل یعنی آزمون اشخاص مستجاب الدعوه برشمردند.

منجی گرایی و همچنین انتظار منجی طی سال شمسی های اخیر مخصوصا از سال شمسی ۲۰۰۰، در اکثرا و بیشتر کشورها اهمیت ویژه ای پیدا کرده می باشد. ایشان با اشاره به نظر سنجی های متنوع و گوناگون و مختلف در آن باره در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف جهان نشان دادند که میل و همچنین اشتیاق و همچنین نظر به ظهور منجی( در زمان حیات خود فرد) بین مسیحیان ومسلمان رشد چشم گیری داشته می باشد.

یکی از کشورهایی که در بحث ظهور و همچنین آخرالزمان اهمیت بسزایی دارد عراق می باشد کشوری که هم جهت شیعیان و همچنین مسلمانان و همچنین هم جهت دشمنان و همچنین غرب، وعده­گاه اتفاقات مهمی در عصر ظهور می باشد. به همین علت، در آن کشور ظهور مدعیان دروغین مهدویت دور از انتظار نیست.

استاد رائفی پور به بررسی کردن زندگانی و همچنین فعالیت های سیاسی- مذهبی چند تن از آن مدعیان پرداختند. افرادی که از هر راهی جهت تضعیف مرجعیت تشیع وارد شدند و همچنین یا با ساخته یا ایجاد افراط و همچنین تفریط در پیروی از علمای معروف و مشهور، انحرافی پهناور و بزرگ را رقم زدند.

ایشان در ادامه تببین جریانات انحرافی در عراق، به احمد الحسن ایمانی رسیدند، فردی یا شخصی که هم اکنون در کنار فردی دیگر به نام حسنی سرخی همچنین و علاوه بر جذب و همچنین انحراف اشخاص ناآگاه دوستدار اهل بیت، به تضعیف و همچنین مبارزه با علمای شیعه فعال در عراق نظیر آیت الله سیستانی می پردازند.

نقطه خیلی زیاد جالبی که استاد اشاره نمودند آن می باشد که آن دو تن از افراد فعال گروه و حزب بعث در دوران صدام بوده­اند که بعد از اتمام دوره حکومت بعث با دیدن دوره هایی در باره علوم غریبه، و همچنین تظاهر به اسلام و همچنین تشیع و همچنین با حمایت حکومت وهابی عربستان و همچنین امارات، مامور به ساخته یا ایجاد انحراف در عرصه مهدویت در بین شیعیان شدند.

از ادعاهای عجیب آن شخص چند نمونه گفتن می می شود: انتصاب از طریق ۵ پدر به حضرت صاحب الزمان من یمانی موعودم من اولین مهدی از ۱۲ مهدی در اخرالزمان هستم(که حتی چنین روایتی از لحاظ سند خیلی زیاد ضعیف وچه بسا ساختگی باشد) فرستاده حضرت بقیه الله اعظم هستم

دستور به ترک تقلید از مراجع عظام و همچنین همچنین مطرود دانستن حکومت جمهوری اسلامی و همچنین ولایت فقیه ادعای عصمت ادعای قدرت مناظره بهره بری و استفاده از علوم غریبه و همچنین شیاطین در خواب سازی اشخاص جهت القای حقانیت خود که البته طبق بیانات حضرات معصومین هیچ گونه خوابی حجت نیست حتی در صورتی که فردی یا شخصی در چهره اهل بیت جلوه کند.

استاد نقطه ای را گوشزد نمودند که احتمال قریب به یقین بایستی و حتما منتظر مدعیان جدیدی باشیم که ایرادات مدعیان فعلی نظیر احمد حسن یمانی را دارا نیستند چرا کهاز تبعات چنین سخنرانی هایی آن می باشد که با نقد و همچنین ایرادات ادعاهای آن فرد، رصد کنندگان به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن جایگزین جدیدی خواهند بود که به واقعیت روایات نزدیک تر می باشد.

در ادامه آن جریانات نیز احتمال ظهور مدعیانی با عنوان خود امام و پیشوا زمان هم وجود دارد چرا که طبق وجود اسناد، چنین فردی هم اکنون نیز در سیر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی توطئه گران وجود دارد.

چگونه در راه معرفی امام و پیشوا زمان (عج) قدم برداریم در تاریخ ۱۸ January 2020 | 12:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

خیره میشم به جاده ای که منتهی به کربلاست – مهدی رعنایی

خیره میشم به جاده ای که منتهی به کربلاست – مهدی رعنایی |خیره میشم به …